sk de

Grafika

Po vyhotovení a korektúre prekladu vášho textu sme pripravení zabezpečiť pre vás aj jeho vizuálne spracovanie vrátane prípravy pre tlačový výstup. Naši grafickí dizajnéri tak vytvoria nielen dokonalú kópiu originálneho dokumentu, ale zabezpečia všetky potrebné služby k ich bezproblémovému použitiu.

Individuálny prístup

V agentúre VERBA sme pripravení zabezpečiť komplexné grafické služby, pričom k jednotlivým neoddeliteľným fázam pristupujeme s ohľadom na vaše individuálne požiadavky. Aj z toho dôvodu sú pre vás takmer nepretržite k dispozícií traja skúsení grafickí dizajnéri, pripravení spracovať, prípadne navrhnúť kreatívne a originálne vizuálne spracovanie manuálov, návodov, plagátov, prospektov, či iných dokumentov.

Ako nám dodať podklady?

Ideálnou formou dodania vašich dokumentov je priame doručenie ich zdrojového súboru v editovateľnom formáte (neuzamknuté PDF, formát programu Adobe Illustrator - AI, Photoshop - PSD, Indesign - INDD...). Grafické spracovanie vašich dokumentov sme schopní pripraviť aj na základe originálnych materiálov dodaných fyzicky v tlačovej podobe.

V prípade vášho záujmu o bezplatné vyhotovenie cenovej kalkulácie na grafické služby nás, prosím, kontaktujte. Ceny grafických služieb sa odvíjajú od náročnosti vizuálneho spracovania podkladových materiálov a ich celkového objemu. V prípade väčších objemov, či pravidelných odberov radi pristúpime k individuálnym partnerským podmienkam.

Grafika